Zahvala

Objavljeno Četrtek, 11 Januar 2024
Napisal PGD Šempeter (L.K.)
V soboto, 30. 12. 2023, smo v Šempetru končno dočakali prihod našega novega tehničnega gasilskega vozila (TRV-D). Veseli nas, da ste se krajani, krajanke, člani sosednjih gasilskih društev in ostali gostje v velikem številu udeležili dogodka, ki je bil za nas, šempetrske gasilce, izjemno pomemben. Iskrena hvala vsem vam, za vaš obisk.
Ob tej priložnosti, pa velja posebna zahvala Gostilna Rimljan, ki nam je ponovno velikodušno odprla svoja vrata, nam odstopila svoje prostore v namen druženja ter nas in vas pogostila s pijačo in odlično hrano. Hvala!

PRIHOD PODVOZJA ZA NOVO VOZILO

Objavljeno Nedelja, 26 Marec 2023
Napisal PGD Šempeter (L.K.)

V društvu smo v procesu nakupa novega vozila, ki ga bomo nadgradili v tehnično reševalno vozilo z dvigalom. S člani društva in predstavniki iz Gasilske zveze Žalec, Gasilskega poveljstva Žalec, občine Žalec in krajevne skupnosti Šempeter smo podvozje SCANIA pričakali in sprejeli v petek 24. marca 2023 pred našim gasilskim domom.

Podvozje z naslednjim tednom odhaja na nadgradnjo, ki nam jo bo izdelalo podjetje GV Pušnik d.o.o.

Več prispevkov